Veeda see aastavahetus teistmoodi

2023 on olnud imeline, kuid aeg on pöörata uus lehekülg ja astuda vastu kõigele uuele ja ilusale, mida aastal 2024 meile pakkuda on. Viise, kuidas uut aastat vastu võtta on meeletult: korralda pidu, sõida maale, mine kesklinna ilutulestikku vaatama või istu pere ja sugulastega pidulaua ümber ja löö šampuseklaase kokku.

Kui tunned aga, et sooviksid tähistada ja panna edukale aastale särav punkti, siis miks mitte muuta aastavahetus enda jaoks eriliselt sädelevaks ning planeerida endale pidu, mida sa niipea ei unusta.

Uue aasta esimene saun Pärnus

1.jaanuaril kohe sauna

Naudi aastavahetuse möllu suvepealinnas Pärnus. Pärnu Hotelli aastavahetusepakett võimaldab sul uue aasta vastu võtta eriti luksuslikult.

Esiteks asub hotell täiesti Pärnu linnasüdames, Iseseisvuse väljaku ääres ning nii võid kaaslasega klaase kokku lüüa ja kooki süüa vaadates samal ajal ilutulestikku ning möllu, mis toimub Rüütli tänava peokohtade ümber.

Kui uus aasta on vastu võetud  peaks kindlasti lubama endale ka ühe mõnusa tantsuõhtu kas siis ööklubis Kassa või Vaarikas, mis mõlemad jäävad hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusele.

Enne hilist väljaregistreerimist saavad soovijad aga minna aasta esimesse sauna ning mõnuleda mullivannis.

Pane vanale aastale punkt uhke tantsupeoga Tallinnas

Kõik on peoks valmis

Kui otsid kõik ühes paketti, mis sisaldaks veekeskust, õhtusööki ja tantsupidu, siis on sinu jaoks kõige parem veeta aastavahetuse öö Tallink Spa & Conference Hotellis.

Aastavahetus Tallinnas on põnev ja mitmekülgne elamus. Terve linn jääb enne südaööd pinevasse vaikusesse, et siis plahvatada uhkesse ilutulestikku. Tallink Spa & Conference Hotell on imeline paik selle kogemiseks, kuna pakub sulle võimalust olla otse melu keskel.

Hotelli saabudes võid suunduda otsejoones Aqua Spa lõõgastavasse veekeskusesse nautida hamami või Türgi sauna võlusid, või mõnuleda auravalt kuumas välibasseinis. Naudi kokteili või karastusjooki ja tunne end kui Vana-Rooma valitseja.

Peale kosutavat veekeskust võid soovi korral minna jalutama jõuluturule, kogeda Raekoja platsi jõulumeeleolu ja imetleda sädelevat kuuske. Võta kuum jook ja tunne uue aasta ootusest rõõmu.

Hotellis ootab sind restoran Nero peakoka Ando Lille aastalõpu pidulik buffet. Lisaks mereandidele ja liharoogadele leiab laualt ka veganroogi ning nii ei pea kartma, et sina ega su kaaslane tühja kõhuga peaks jääma.

Edasi saab Kaire Tali bändi taustal tantsu lüüa ning võtta uus aasta vastu naeratus näol otse Tallinna kesklinnas. 

Roki uude aastasse koos Tanel Padariga

Vanaaasta õhtu Tanel Padariga

Kes soovib vana-aastaõhtul nautida luksust kuubis ja mitte sente lugeda, on oodatud V Spaahotelli aastavahetuspeole. Pane aga vaim valmis, sest see aastavahetus ei unune niipea.

V Spaas ootab sind vee- ja saunamaailm, terve rida põnevaid saunarituaale ning loomulikult ka imepärane soolamaailm soolasaunade ja soolabasseiniga.

Hõlju soolases vees ning jäta mööduva aasta lihaspinged, ärevus ja stress seljataha. Pole midagi mõnusamat, kui lubada endale see hetk vaikust enne tormi, sest üks on kindel, aastavahetus tuleb siin raju. 

Peo märksõnadeks on gläm rock ning kõik algab restoran Joyce peakoka Janis Dancis’e võrratu buffet õhtusöögiga. Lisaks Padarile on oodata ka tantsijaid, lasershowd, V Jänkut lastele ning loomulikult ka DJd. 

Aastavahetus Great Gatsby siilil Jurmalas

Eriti glamuurne aastalõpupidu Baltic Beach Hotel and SPAs

Kas asi saab minna veel glamuursemaks kui Tanel Padar & Bänd? Muidugi saab!

Nimelt on lätlastel ette näidata sama võimas aastavahetusepakett, mis lubab sul astuda “möirgavatesse” 1920ndatesse, lükata sõrme oma kõige uhkem teemantsõrmus, kanda šikki smokingut ning jalutada kaaslane käevangus Great Gatsby ballile.

Peoootuses võid vaadata filmi ja lugeda raamatut ning hakata unistama suurtest pidustustest. Aga veel enne vapustavat õhtusööki ja balli tuleks kindlasti ära käia Baltic Beach Hotel & SPA uues sauna- ja veekeskuses, sest seda lahkumispäeval enam teha ei saa.

Sind ootavad ees mereveega basseinid, veetrenažöörid ja kolmemeetrised kosed intensiivseks veemassaažiks. Saunakeskus võimaldab aga võtta ette reisi ümber maailma ning mõnuleda roomlaste kombel Rooma mineraalsaunas, koorida end Himaalaja soolasaunas ning tunnetada taigade energiat seedrisaunas. 

Peojärgsel hommikul avaneb sulle fantastiline võimalus poputada end Prosecco ja rikkaliku hommikusöögiga ning nautida imelist vaadet Läänemerele.

Vihu tantsu koos Koit Toomega

Veeda aastavahetus Vihula mõisas

Kuidas sulle meeldiks veeta aastavahetus vapustavas Vihula Mõisas Koit Toome aegumatute hittide saatel? On küll hilja, kuid mis siis, sest on uusaastaöö ning sellest saab kindlapeale meie aasta.

Kui tahad võtta uue aasta vastu talve võlumaal ei jää sul muud üle kui tulla imekaunisse tuledesäras Vihula Mõisa.

Käi veel enne aasta lõppu saunas ning jahuta end basseinis. Siis aga pane peoriided selga ja saa osa selle aasta kõige erilisemast jõulupeost koos Koit Toome, Silvia Ilvese ja Sepo Seemaniga. Sind ootab tervitusjook, buffet-õhtusöök ja loomulikult kaunis ilutulestik.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga